MaSu Turnauksissa

MaSu on kautta aikain menestynyt turnauksissa, alta löytyy eri ikäluokkien turnaustilastot:

Pojat -10


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2018Ricoh, VantaaSupermikrot3.
2017Kouvot, KouvolaSupermikrot1.
    
    

Pojat -09


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2018   
2017   
    
    

Pojat -08


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2017Tallink Tournament, Espoo  
2017Delfin-turnaus, Tampere  
2017Tarto, Viro  
2017AluefinaalitMikrot 08 1.DIV4.
2016Kouvot-turnaus, KouvolaMikrot 082.

Pojat -07


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2016Kouvot, KouvolaMikrot 075.
2015EHBT, EspooMikrot 073.

 

Pojat -06


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2015Ricoh, VantaaMikrot 0612.
2015MBT, MalmiMikrot 065.

 

Pojat -05


VuosiTurnausSarjaSijoitus
2018Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU145.
2018Tallink Tournament (EHBT), EspooC-P-05 Kutsu5.
2018Aluefinaalit 1.divisioona 13-vuotiaat C-pojatU13 1-div.1.
2018Baltic Boys Basketball League (BBBL), TOP16 Finaalit, Latvia RiikaU1314.
2018Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia, Marupes, TiraineU131.
2017Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU136.
2017Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU135.
2017Tallink Tournament, EspooCP-05 kilpa2.
2017Aluefnaalit 1.divisioonaMinit 05 1.DIV.2.
2017Päijänne-Cup 3, JyväskyläMinit 052.
2017Baltic Boys Basketball League (BBBL), Viro TarttoU123.
2016Päijänne-Cup 2, HelsinkiMinit 052.
2016Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU124.
2016Päijänne-Cup 1, TampereMinit 051.
2016Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU124.
2016Tallink Tournament (EHBT), EspooMinit 05 kilpa9.
2016Baltic Boys Basketball League (BBBL), Finaalit, Latvia SiguldaU1111.
2016Baltic Boys Basketball League (BBBL), Viro JohviU111.
2016Baltic Boys Basketball League (BBBL), Viro TartoU115.
2016HCT, (MBT), MalmiMinit 052.
2015Baltic Boys Basketball League (BBBL), Latvia RiikaU118.
2015EHBT, EspooMinit 058.
2015Maheda Cup, Rakvere ViroMikrot 051.
2015Sima Basket, JärvenpääMikrot 056.
2015Ricoh, VantaaMikrot 05 kilpa3.
2015MBT, MalmiMikrot 057.
2014Kouvot, KouvolaMikrot 056.
2014EHBT (05/06), EspooMikrot 0511.
2014Aluefinaalit 1div.Mikrot 05 1.div.4.
2014Ricoh, VantaaMikrot 053.
2014MBT, MalmiMikrot 053.

 

Pojat -04

 

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2018Aluefinaalit 1.divisioona U14 C-pojatU14 1.div.4.
2017Tallink Tournament, EspooCP-04 kilpa2.
2017Aluefinaalit 1.divisoonaCP-04 1.DIV.2.
2016YMCA CupCP-03 kilpa5.
2016Kouvot, KouvolaCP-042.
2016Tallink EspooCP-04 kilpa5
2016Maheda Cup, Rakvere ViroMinit 04-051.
2016Tallinna OpenMinit 041.
2016Superliiga, KisakeskusMinit 04 
2015Superliiga, EspooMinit 04 
2015Superliiga, NokiaMinit 04 
2015Superliiga, TurkuMinit 04 
2015Superliiga, EspooMinit 04 
2015EHBT, EspooMinit 0411.
2015Maheda Cup, Rakvere ViroMinit 03-049.
2015Sima Basket, JärvenpääMinit 041.
2015Ricoh, VantaaMinit 04 kilpa4.
2015MBT, MalmiMinit 034.
2014Kouvot, KouvolaMinit 041.
2014EHBT, EspooMinit 042.
2014EHBT (04/05), EspooMinit 0416.
2014Maheda Cup, Rakvere ViroMikrot 041.
2014Ricoh, VantaaMikrot 04 
2014MBT, MalmiMikrot 043.
2013Kouvot, KouvolaMikrot 043.
2013Ricoh, VantaaMikrot 042.

 

Pojat -03


       
          Vuosi                          Turnaus                                            Sarja                                 Sijoitus              
2012 MBT -03  
2012 Aluefinaalit -03  
2012 EHBT -03  
2013 EHBT -03  
2013 Kouvola kilpa 6.
2014 MBT kilpa 2.
2014 Easter Lahti kilpa 7.
2014 Aluefinaalit 3.div

3.

2014

Ruotsi SpirapeTournament kilpa 2.

2014

2014

Delfin

Kouvola

kilpa 5.
2015 MBT kilpa 3.

2015


2015

Ricoh

Aluefinaalit

fun

2div

 


1.

2015 Lahti Easter kilpa 6.
2015 Ruotsi Spirare Kilpa 5.
2015 Delfin harraste 8.
2015 EHBT Fun 2.
2015 Nokia turnaus Kilpa 1.
       

 

Pojat -00


       
          Vuosi                          Turnaus                                            Sarja                                 Sijoitus              
2009 Nordea Turnaus P-00 kilpa 9.
2010 Delfin Turnaus P-00 Kilpa 6.
2011 Ruska Turnaus P-00 Kilpa 1.
2012 MBT P-00 Kilpa 2.
2012 Eastern Turnaus P-00 Kilpa 1.
2012 Keila turnaus,Viro P-00 5.
2012 EHBT P-00 Kilpa 8.
2013 RiCOH P-00 Kilpa

9.

2013 Sima Basket P-00 6.

 

Pojat -99

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2008Liiton MikroriehaP99

2.

2009MBT TournamentP99

2.

2009Ricoh TurnausP99 Kilpa

2.

2009Liiton MikroriehaP99

2.

2010MBT TournamentP99

1.

2010Ricoh TurnausP99 Kilpa

4.

2010AluefinaalitP99 I -div.

4.

2010Delfin BasketP992.
2010EHBTP993.
2010Lakers -turnausP991.
2011MBT TournamentP991.
2011Ricoh TurnausP99 Challenger3.
2011AluefinaalitP99 I -div.3.
2011Scania CupP992.
2011AluefinaalitP99 III -div.2.

Pojat 98/99

 

Vuosi

Turnaus

Sarja

Sijoitus

2006 SuperLiiga Kilpa

5.

2007 SuperLiiga Kilpa

4.

2007 EHBT Kilpa

4.

2008 AND1 Tournament P98 Kilpa

3.

2008 Ricoh Turnaus P98 Kilpa

4.

2009 Delfin Basket P98

7.

2014 Rising Stars ( Viro) P99 2.
2014 Ricoh Turnaus Challenger 4.
2014 Valtakunnallinen I divisiona   1.
2014 Tomas Sola Trophy, Espanja   2.
2014 Aluefinaalit, II-divisona   1.

 

Pojat -98

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2008Liiton MikroriehaP98

5.

2009MBT TournamentP98

3.

2009AluefinaalitP98 II-div.

2.

2010MBT TournamentP98

6.

2010Ricoh TurnausP98 Challenger

2.

Pojat -97

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
2008AluefinaalitII -div.

2.

2009MBT tournamentP97

3.

2009Ricoh TurnausKilpa

2.

2009Delfin BasketKilpa

2.

2009EHBTKilpa

5.

Pojat -96

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
2007AlueturnausKilpa

3.

2007Nordea TurnausKilpa

3.

2007AND1 TournamentKilpa

3.

2008AlueturnausKilpa

3.

2009MBT TournamentKilpa

1.

2009AluefinaalitI -div.

3.

2009EHBTKilpa

2.

2010MBT TournamentKilpa

5.

2010Scania CupKilpa

9.

2010AluefinaalitI -div.

3.

Pojat -95

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2006WB TurnausFun

1.

2007AND1 TournamentKilpa

5.

2007Delfin BasketKilpa

4.

2007WB TurnausKilpa

1.

2008AND1 TournamentKilpa

2.

2008AluefinaalitKilpa

2.

2008Rakvere NG Mini CupKilpa

8.

2009MBT TournamentC-pojat

1.

2009Lampe TournamentKilpa

6.

Pojat 94/95

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2009Delfin BasketB-pojat

14.

2010MBT TournamentB-pojat

5.

Pojat -94

 

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
2004 Nordea Turnaus Kilpa

4.

2005 PuHu Turnaus Kilpa  
2005 Nordea Turnaus Kilpa

6.

2006 Delfin Basket Kilpa  
2006 Nordea Turnaus Kilpa

3.

2006 Easter Basket Kilpa

2.

2006 Easter Basket Kilpa

5.

2006 PuHu Turnaus Kilpa 1.
2007 EHBT Kilpa  
2007 Easter Basket Kilpa 3.
2007   Nordea Turnaus Kilpa

3.

2007 Aluefinaalit Kilpa

2.

2007 Rakvere Mini NG Kilpa

5.

2007 Praha pääsiäisturnaus kilpa 8.
2008 Rakvere kilpa 6.

 

Pojat 93/94

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2008Rakvere Mini NGB-pojat

7.

2009MBT TournamentB-pojat

2.

2009BP VK 1. div.B-pojat

2.

2009Lampe TournamentKilpa

5.

Pojat -93

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2001Hippo TurnausKilpa

1.

2002Pikkuvarpus TurnausKilpa

 

2002AluefinaalitKilpa

3.

2003OP Pikkujätti TurnausKilpa

 

2003AluefinaalitKilpa

2.

2004Ford TurnausKilpa

1.

2004AluefinaalitKilpa

2.

2005Nordea TurnausKilpa

6.

2005Nordea TurnausKilpa

10.

2005PuHu TurnausKilpa

2.

2005Scania CupKilpa

3.

2005AluefinaalitKilpa

3.

2005Delfin BasketKilpa

2.

2005Delfin BasketKilpa

5.

2005EHBTKilpa

4.

2005EHBTFun 
2005Alvari TurnausKilpa

2.

2006PuHu TurnausKilpa

3.

2006PuHu TurnausFun

 

2006Scania CupKilpa

4.

2006AluefinaalitKilpa

3.

2006Sea CupKilpa

4.

2006Marjamaa CupKilpa

5.

2007Ricoh TurnausKilpa

6.

2007Ricoh TurnausKilpa

12.

2007AluefinaalitKilpa

4.

2007Lampe- ChallengeKilpa

6.

2008Ricoh TurnausKilpa

2.

2008Et. PB 1div. 

12.

2008Lampe- Challenge 

6.

2008Sukkamestarit 

1.

2009Ricoh TurnausB-pojat

5.

Pojat 92/93

VuosiTurnausSarjaSijoitus
2009EHBTAP 91/93 kilpa

13-16

2009EHBTAP 91/93 fun

5.

2010Stadium BB CupAP 92/93

4.

Pojat -92

 

VuosiTurnausSarjaSijoitus
       
1999 Kaarina Turnaus Kilpa

1.

2000 Hippo Turnaus Kilpa

1.

2000 Delfin Basket Kilpa

3.

2001 Delfin Basket Kilpa

2.

2004 Nordea Turnaus Kilpa

4.

2005 EYBL Kilpa

6.

2005 EHBT Kilpa  
2006 EYBL Kilpa

10.

2006 Nordea Turnaus Kilpa

3.

2007 XyliDent Kutsu  
2007 Rakvere Kutsu  

 

Pojat -91

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
2000Delfin BasketKilpa

1.

2000AluefinaalitKilpa

2.

2001Delfin BasketKilpa

4.

2001AluefinaalitKilpa

2.

2002AluefinaalitKilpa

2.

2002Coppa Forum, ItaliaKilpa

9.-12.?

2002RaflatacKilpa

2.

2003Nordea TurnausKilpa

3.

2003AluefinaalitKilpa

2.

2003RaflatacKilpa

1.

2004Nordea TurnausKilpa

2.

2004AluefinaalitKilpa

2.

2004RaflatacKilpa

3.

2004Delfin BasketKilpa

2.

2004Cesu Kauss, LatviaKilpa

3.

2005Scania CupKilpa

8.

2005Tartto Karikas, ViroKilpa

1.

2005RaflatacKilpa

1. & 3.

2005AluefinaalitKilpa

2.

2006Kalev karikas, ViroKilpa

1.

2006EHBTKilpa

2.

2006B pojat vk 1-divKilpa

1.

2007B-pojat SMSM

2.

2007NEYBLKilpa

8.

Pojat -90

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
1996Ora TurnausKilpa

1.

1997Merita TurnausKilpa

2.

1998Kotka TurnausKilpa

1.

1998Merita TurnausKilpa

1.

1999AluefinaalitKilpa

3.

1999Kaarina TurnausKilpa

5.

2000PuHu TurnausKilpa

1.

2001Coppa Forum Semproni, ItalyKilpa

4.

2002Baltic TournamentKilpa

6.

2004Scania CupKilpa

4.

2006B-pojat SMKilpa

3.

Pojat -89

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1998Delfin BasketKilpa

3.

1998Veli Ponteva TurnausKilpa

1.

1998AluefinaalitKilpa

2.

1999Merita TurnausKilpa

1.

1999AluefinaalitKilpa

1.

2000Dumle Basket CupKilpa

1.

2000Delfin BasketKilpa

3.

2001Hippo TurnausKilpa

1.

Pojat 88/89

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1999YMCA CupKilpa

1.

Pojat -88

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
1995Ora TurnausReservi

1.

1996Veli Ponteva TurnausKilpa

1.

1996Ora TurnausKilpa

1.

1996Kotka TurnausKilpa

2.

1996Kaarina TurnausKilpa

1.

1997Kaarina TurnausKilpa

1.

1997Kaarina TurnausKilpa

2.

1997Kotka TurnausKilpa

2.

1997Merita TurnausKilpa

1.

1997Converse CupKilpa

1.

1997Delfin BasketKilpa

1.

1997AluefinaalitKilpa

1.

1998OP Pikkujätti TurnausKilpa

1.

1998OP Pikkujätti TurnausReservi

1.

1998Veli Ponteva TurnausKilpa

1.

1998Delfin basketKilpa

1.

1998Kotka TurnausKilpa

1.

1998Merita TurnausKilpa

1.

1998AluefinaalitKilpa

1.

1999Merita TurnausKilpa

1.

1999Eurobasket ItalyKilpa 
1999AluefinaalitKilpa

2.

2000Honka TurnausKilpa

1.

2000Delfin BasketKilpa

2.

2000YMCA CupKilpa

3.

2001Scania CupKilpa

1.

2001Delfin BasketKilpa

5.

2001Delfin BasketKilpa

7.

2002Scania CupKilpa

3.

2002AND1 TournamentKilpa

1.

2003Eastern Basket TournamentKilpa

2.

2003AluefinaalitKilpa

1.

2003NEYBLKilpa

1.

2004B-pojat SMKilpa

2.

2005AluefinaalitKilpa

1.

Pojat 87/88

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1996Kotka TurnausKilpa

2.

1996Delfin BasketKilpa

2.

Pojat -87

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1995TonttuturnausKilpa 
1996Kotka TurnausKilpa

1.

1996Kotka TurnausKilpa

2.

1996Kaarina TurnausKilpa

1.

1996Delfin BasketKilpa

3.

1996Honka TurnausKilpa 
1996AluefinaalitKilpa

2.

1997Ranta-Vahala CupKilpa

3.

1997Delfin BasketKilpa

1.

1997Converse CupKilpa

1.

1997YMCA CupKilpa

2.

1997OP Pikkujätti TurnausKilpa

1.

1997Merita TurnausKilpa

1.

1997Merita TurnausKilpa

2.

1997Kaarina TurnausKilpa

1.

1997Kaarina TurnausKilpa

3.

1997AluefinaalitKilpa

2.

1998Delfin BasketKilpa

4.

1998JBT TournamentKilpa 
1998Kaarina TurnausKilpa 
1998Veli Ponteva TurnausKilpa

1.

1998Eurobasket ItalyKilpa

14.

1998AluefinaalitKilpa

2.

1999JBT TournamentKilpa 
1999VisaBasket TournamentKilpa 
1999Merita TurnausKilpa 
1999MaSu OpenKilpa

1.

1999EHBTKilpa

1.

1999Kaarina TurnausKilpa

1.

1999Kaarina TurnausKilpa

6.

1999AluefinaalitKilpa

4.

2000YMCA CupKilpa

3.

2000Delfin BasketKilpa

10.

2000Delfin BasketKilpa

16.

2000EHBTKilpa 
2000Scania CupKilpa

9.

2000AluefinaalitKilpa

4.

2001PuHu TurnausKilpa 
2001AND1 TournamentKilpa

3.

2001Delfin BasketKilpa

7.

2001Delfin BasketKilpa

15.

2001Peli/Karhut TurnausKilpa 
2002AND1 TournamentKilpa

2.

2004Eurobasket PrahaKilpa

7.

Pojat 86/87

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1999YMCA CupKilpa

1.

2000Eurobasket, SpainKilpa

1.

2001Eurobasket, SpainKilpa

3.

Pojat -86

Vuosi

TurnausSarjaSijoitus
1992JBT TournamentKilpa

2.

1996YMCA CupKilpa

1.

1996OP Pikkujätti TurnausKilpa

1.

1996OP Pikkujätti TurnausReservi

1.

1996Merita TurnausKilpa

1.

1996Merita TurnausKilpa

2.

1996Delfin BasketKilpa

1.

1996Kotka TurnausKilpa

1.

1996Kotka TurnausKilpa

2.

1996Kotka TurnausKilpa

3.

1996Kaarina TurnausKilpa

1.

1996Kaarina TurnausKilpa

3.

1996YMCA CupKilpa

1.

1997Merita TurnausKilpa

1.

1997Delfin BasketKilpa

2.

1997JBT TournamentKilpa

3.

1997Kaarina TurnausKilpa

2.

1997Kaarina TurnausKilpa

3.

1997Kaarina TurnausKilpa

4.

1997AluefinaalitKilpa

1.

1997AluefinaalitKilpa

2.

1997Eurobasket, ItalyKilpa

6.

1998Pressbyrån Basket CupKilpa

1.

1998Pressbyrån Basket CupKilpa

2.

1998OP Pikkujätti TurnausKilpa

1.

1998Delfin BasketKilpa

1.

1998Merita TurnausKilpa

1.

1998YMCA CupKilpa

1.

1998YMCA CupKilpa

2.

1998AluefinaalitKilpa

1.

1999Merita TurnausKilpa

1.

1999Converse TurnausKilpa

1.

1999YMCA CupKilpa

1.

1999Eurobasket, BelgiumKilpa

4.

1999Scania CupKilpa

3.

1999Delfin BasketKilpa

1.

1999AluefinaalitKilpa

1.

2000Scania CupKilpa

1.

2001Delfin BasketKilpa

2.

 

Pojat -85

VuosiTurnausSarjaSijoitus
1995YMCA CupKilpa

1.

1995YMCA CupKilpa

2.

1996YMCA CupKilpa

2.

1996Delfin BasketKilpa

3.

1996Kaarina TurnausKilpa

1.

1997Delfin basketKilpa

4.

1997AluefinaalitKilpa

2.

1997Merita TurnausKilpa

1.

1997Kaarina TurnausKilpa

1.

1997Kaarina TurnausKilpa

2.

1998AluefinaalitKilpa

1.

2000YMCA CupKilpa

3.