MBT Ohjelma ja tulokset

Lauantain alustava ohjelma

 
LAUANTAI 4.1.2020     
         
KENTTÄ 1Koti VierasTulosVoittajaSarja YouTube
9:00        
10:00PuHuvsMaSu36-24PuHuP-09 https://www.youtube.com/watch?v=E6gxo8GxDMo
11:00Kiili SKvsKTP37-35KiiliP-09 https://www.youtube.com/watch?v=CWdA4HVw_ig
Teknisiä ongelmia kuvauksessa, tässä toinen linkki: https://www.youtube.com/watch?v=e34Xu_-dPh8 ja tässä kolmas linkki: https://www.youtube.com/watch?v=Lqrus2vE9LY
12:00KLANMKYvsPuHu42-34KlaNMKYP-09 https://www.youtube.com/watch?v=NBvS1MUuz6w
13:00KTPvsMaSu54-17KTPP-09 https://www.youtube.com/watch?v=UPAVNZYpIb0
14:00Kiili SKvsKLANMKY40-42KlaNMKYP-09 https://www.youtube.com/watch?v=uK8K05iTsBI Teknisten ongelmien takia tässä uusi linkki: https://www.youtube.com/watch?v=4-nc-QGlY4w
15:00        
16:00KTPvsPuHu66-42KTPP-09 https://www.youtube.com/watch?v=lV3RxcT-tQo
17:00Kiili SKvsMaSu31-22KiiliP-09 https://www.youtube.com/watch?v=1Fo4stIoTRk
18:00KTPvsKLANMKY53-31KTPP-09 https://www.youtube.com/watch?v=DFIaBWdpqyQ
19:00KLANMKYvsMaSu52-15KlaNMKYP-09 https://www.youtube.com/watch?v=fOd4-3s04yY
         
KENTTÄ 2Koti VierasLohkoTulosVoittajaSarjaYouTube
9:00PuHuvsMaSuA-lohko23-33MaSuP-10https://www.youtube.com/watch?v=TSRALkNzsEw
10:00UravsLaBaB-lohko64-8UraP-10https://www.youtube.com/watch?v=MCwOXQTuIcM
11:00MaSuvsKiili SKA-lohko48-12MaSuP-10https://www.youtube.com/watch?v=4qe22J8wN_4
12:00UravsViljandi SKB-lohko38-29UraP-10https://www.youtube.com/watch?v=vNYMGjHTemM
13:00Kiili SKvsPuHuA-lohko33-26Kiili SKP-10https://www.youtube.com/watch?v=D8_04TIlr0w
14:00Viljandi SKvsLaBaB-lohko51-30ViljandiP-10https://www.youtube.com/watch?v=9OAOv1ZWV3M
         
15:00A1 MaSuvsB1 UraFinaali37-53UraP-10https://www.youtube.com/watch?v=MP0L3TTYxr4
16:15


B2 Viljandi

vsA2 Kiili SKPronssi29-20ViljandiP-10https://www.youtube.com/watch?v=3qVqpCt8Big
18:00A3 PuHuvsB3 LaBASijat 5-646-31PuHuP-10https://www.youtube.com/watch?v=o8qGGkJ54kY
         

 

P09 Sijoitukset: 1) KTP 2) Kiili 2) KlaNMKY

P10 Sijoitukset: 1) Ura 2) MaSu 3) Viljandi

Sunnuntain alustava ohjelma

 

KENTTÄ 1Koti VierasTulosVoittajaSarjaYouTube
9:00MaSu HNMKY Black44-64HNMKY BlackP-11 A-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=sZk4Yj-G590
10:00MaSu-12 MaSu-12  P-12https://www.youtube.com/watch?v=Crr2mv3yv9A
11:00HNMKY Black Pyrintö71-41HNMKY BlackP-11 A-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=a7M0BFvhw2s
12:00MaSu-12 MaSu-12  P-12https://www.youtube.com/watch?v=4F_9b54EAyA
13:00MaSu Pyrintö46-35MaSuP-11 A-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=jSYVME1heE8
14:00       
15:00A3 Pyrintö B3 LaBa46-36PyrintöP-11
Sijat 5-6
https://www.youtube.com/watch?v=EsDz0UNc6wY
        
KENTTÄ 2Koti VierasTulosVoittajaSarjaYouTube
9:00ToPoLa HNMKY White27-42HNMKY WhiteP-11 B-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=H6qPVWa6lXQ
11:00ToPoLa LaBa73-28ToPoLaP-11 B-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=M_JfUNhTBsM
13:00HNMKY White LaBa53-19HNMKY WhiteP-11 B-Lohkohttps://www.youtube.com/watch?v=RvPsmeyamBg
15:00B2 ToPoLa A2 MaSu28-46MaSuP-11 Pronssihttps://www.youtube.com/watch?v=DdOqhrrZ9gQ
16:00A1 HNMKY Black B1 HNMKY White45-39HNMKY BlackP-11 Finaalihttps://www.youtube.com/watch?v=787Xh9PreeM
        
        

 

P11 Sijoitukset: 1) HNMKY Black 2) HNMKY White 3) MaSu