AIKUISTEN HARRASTETOIMINTAAN ILMOITTAUTUMINEN KAUDELLE 2021-22

24.8.2021

Jäsenrekisterimme uudistukset ovat nyt valmiita. Jokaisen aikuisten harrastetoiminnassa mukana olevan tulee ilmoittautua mukaan seuran toimintaan alla olevan linkin kautta.

Kuntojäseneksi voi seuran hallitus hyväksyä yksityisen henkilön, joka suorittaa toiminta- ja tilivuosittaisen kuntojäsenmaksun. Seuran järjestämään aikuisten koripallo ja muiden lajien harraste- ja kilpailutoimintaan voi osallistua vain seuran kuntojäsenmaksun maksanut henkilö. Kuntojäsenellä on puhe- mutta ei äänioikeutta seuran kokouksissa. Jäsen sitoutuu maksamalla jäsenmaksun noudattamaan seuran sääntöjä ja päätöksiä.

Tee ilmoittautuminen hyvissä ajoin ennen ensimmäistä peliäsi. Ilmoittautuminen ohjaa sinut automaattisesti maksamaan kauden 2021-22 kuntojäsenmaksun, joka pitää maksaa ennen kun ilmoittautuminen rekisteröityy seuralle.