Junioreiden kauteen ilmoittautuminen avattu

26.8.2021

Jäsenrekisterimme uudistukset ovat nyt valmiita. Jokaisen junioritoiminnassa mukana olevan tulee ilmoittautua mukaan seuran toimintaan alla olevan linkin kautta.

Junioripelaajajäseneksi voi seuran hallitus hyväksyä yksityisen henkilön, joka suorittaa toiminta- ja tilivuosittaisen pelaajajäsenmaksun ja toimintamaksun. Seuran järjestämään nuorten koripallotoimintaan voi osallistua vain seuran jäsen-ja toimintamaksun maksanut henkilö. Juniorijäsenellä/hänen huoltajallaan on puhe- mutta ei äänioikeutta seuran kokouksissa. Jäsen sitoutuu maksamalla maksut noudattamaan seuran sääntöjä ja päätöksiä.

Tee ilmoittautuminen hyvissä ajoin. Ilmoittautuminen ohjaa sinut automaattisesti maksamaan kauden 2021-22 jäsen-ja toimintamaksun.

Junioritoimintaan ilmoittautuminen